BAŞKANIN GENEL KURUL SONRASI MESAJI

clip_image002.jpgSevgili Meslektaşlarım:

8-9 Eylül 2007 günlerinde gerçekleştirdiğimiz kongre ile yeni yönetim kurulumuzu ve odamızın diğer organlarını belirlediniz. Kongre sonucu oluşan Yönetim Kurulu da ilk toplantısında yeni Başkanlık Divanı üyelerini seçti.Genel Kurulun ilk günü katılımın %25 lerde olması bizi ne kadar üzdüyse, ikinci gün oy kullanma oranının %65 olması da o derece sevindirdi.Kongremize katılarak bizlere destek veren tüm meslektaşlarımıza Yönetim Kurulum adına teşekkür ederim.

Bizim Yönetim olarak son dört yıldaki uygulamalarımız yine devam edecek.Sizlerle her fırsatta bölge toplantıları yaparak katılımcı yönetim anlayışımızı sürdüreceğiz.

Biz yönetim anlayışımız olarak yaptıklarımızı da, yapamadıklarımızı da sizlerle çok sık paylaştık, paylaşmaya da devam edeceğiz.Hiçbir zaman kapalı kapılar arkasında karar almadık.Her kararımızın arkasında üyelerimizden aldığımız destek vardır.Kimseye şirin görünmek için çalışma yapmadık.Bu bizim ilkelerimize, değerlerimize ve dürüstlüğümüze yakışmaz, size değil kendimize ihanet etmiş oluruz.

Yeni seçilen Yönetim Kurulu olarak geriye değil ileriye bakacak ve önümüzdeki süreçte neler yapılabileceğini tartışacağız.Biz biliyoruz ki kişilerle ancak küçük beyinler uğraşır...

Etik hareket etmek bizim ilkemizdir.Biz bir kurumuz ve kurumların duyguları olmaz.Kurumlar yasa, yönetmelik ve genelgelerebağlı olarak yönetilir.Yönetimler yaptıkları ile ayakta kalır, kişi veya kişilerin arkasına sığınmazlar...

Yeni gündemlerde buluşmak üzere hoşçakalın.


Ecz.Bülent VAREL
Başkan


EDİRNE ECZACI ODASI

EDİRNE ECZACI ODASI